Yhteystietomme 

 

Ota yhteyttä

Petri Kultaranta, toimitusjohtaja, Wakaru Oy
040 515 3007, petri.kultaranta(at)wakaru.fi

Käyntiosoite:
Wakaru Oy, Kumpulantie 3, 00520 HELSINKI

Valmennuspalvelut

Johanna Rakemaa

Johanna Rakemaa

Liiketoimintajohtaja

040 901 4661

johanna.rakemaa@wakaru.fi

Anna Kankainen

Anna Kankainen

Account Manager

045 262 9007

anna.kankainen@wakaru.fi

Aaro Ollikainen

Aaro Ollikainen

Executive Consultant

040 775 1134

aaro.ollikainen@wakaru.fi

Mika Purola

Mika Purola

Executive Consultant

040 500 6903

mika.purola@wakaru.fi

Jani Iivonen

Jani Iivonen

Senior Consultant

jani.iivonen@wakaru.fi

Anjuska Kyllönen

Anjuska Kyllönen

Senior Consultant

040 500 5015

anjuska.kyllonen@wakaru.fi

Laura Hassel

Laura Hassel

Marketing Manager

050 533 9982

laura.hassel@wakaru.fi

Tapahtumapalvelut

Petri Kultaranta

Petri Kultaranta

Projektipäällikkö

040 515 3007

petri.kultaranta@wakaru.fi

Elina Halonen

Elina Halonen

Tapahtumatuottaja

040 735 9265

elina.halonen@wakaru.fi

Hanne Leinonen

Hanne Leinonen

Tapahtumatuottaja

045 359 9999

hanne.leinonen@wakaru.fi

Teknologiapalvelut

Lauri Humina

Lauri Humina

Liiketoimintajohtaja

040 831 0388

lauri.humina@wakaru.fi

Mari Tolvanen

Mari Tolvanen

Head of Marketing

040 638 6441

mari.tolvanen@wakaru.fi

Jarno Niskanen

Jarno Niskanen

Director Sales and Accounts

040 533 0845

jarno.niskanen@wakaru.fi

Wave asiakaspalveluverkosto

Timo Keinänen

Timo Keinänen

Director

040 573 7790

timo.keinanen@wakaru.fi

Laura Hassel

Laura Hassel

Marketing Manager

050 533 9982

laura.hassel@wakaru.fi

Oppia.fi

Petri Kultaranta

Petri Kultaranta

Tapahtumayhteistyö

040 515 3007

petri.kultaranta@wakaru.fi

Anna Kankainen

Anna Kankainen

Account Manager

045 262 9007

anna.kankainen@wakaru.fi

Elina Halonen

Elina Halonen

Kumppani ja sopimusasiakkaiden tuki

040 735 9265

elina.halonen@wakaru.fi

Mikael Kuusisto

Mikael Kuusisto

Customer Success Manager

040 049 9441

mikael.kuusisto@wakaru.fi

Markkinointi ja viestintä

Mari Tolvanen

Mari Tolvanen

Head of Marketing

040 638 6441

mari.tolvanen@wakaru.fi